WinglessW8

Discussion in 'Guilds' started by W8ManDaLinn, May 6, 2016.

 1. W8ManDaLinn

  W8ManDaLinn New Member

  Joined:
  May 6, 2016
  Messages:
  1
  Likes Received:
  1
  Merhaba arkadaşlar.
  Normalde buradan yada oyundan kendimizi tanıtmak gibi bi amacımız yoktu. Ama bildiginiz gibi oyundaki aktiviteler sebebi ile loncamızı geliştirmek zorundayız. Bu yüzden aramıza yeni dostlar arıyoruz.
  Oncelikle belli başlı şartlarımızı saymak istiyorum.

  Gerek lonca ici gerek lonca dısı bızı bılenler biliyor. Loncamıza girdiginiz an bizden birisiniz.
  Ve her ne olursa olsun bizde en onemlı kural fedakar olmanızdır.
  Bu sonradan olacak birşey degildir. karakter ile alakali birşeydir.
  Loncamizda abartmiyorum 15 16 kisilik bir loncayız. ama herkezin birbirinden gerek 1m olsun gerek 10m olsun para veya item almıslıgı vardır. Bu yuzden aramiza gelecek arkadasların bu tip arkadaslar olmasını tercih ediyoruz. 3un 5in lafını yapmayan. kendini bilen. Egosu ile sevismekten ote yan yana oturup konusabilen arkadasları aramıza bekleriz.
  Normalde biz bi team oldugumuz icin teame alım yapiyoruz ama bu oyunda durumlar bıraz farklı oldugundan dolayı W8 tagı almak ıstemeyen arkadaslarıda alabiliyoruz aramıza.
  Ama almak isteyenlerde tabiki bi ayrı.
  Gelmek isteyen arkadaslar Uzerınde WinglessW8 yazan herkeze ulasabilirler. Bizde lider veya baskan terimi yok. Herkez aynı statüdedir. Zaten surekli rc de oldugumuz için asist veya yonetici arkadaslara iletilir.
  Güzel ve eglenebilecegimiz bi oyun olması dileklerimiz ile.
  Oyunu oyun oynamak olsun diye degilde. Dostlukları kurdugu arkadaslıkları guzel sohbetleri ve eglencesi için oynayan tum arkadaslara selam olsun.
  İyi forumlar.
   
  tinytinytintin likes this.

Share This Page